Diskuse

05.10.2014, 21:35:23

Dušan Pařil

Dobrý den "pane Inkognito", jaký je prosím smysl Vašeho příspěvku? To, že bratři Bellové hráli nejen za juniorku Velmezu je nejen vedení soutěže známo. A jelikož to není v rozporu s pravidly JAHL, tak přirozeně nemáme s jejich starty v JAHL problém.

Branky : 14. Pospíšil (Kypet), 17. Pelíšek, 19. Konečný (Troščák) - 8. Keprt

Sestava HHK: Kočí (Holec) – Musil, Pokorný, Bella M., Ambrož, Vokurka, Vondráček, Křípal, Troščák, Kavina, Pospíšil, Kypet, Pelíšek, Polák, Bella D., Konečný, Vidlák, Bojanovský

Rozhodčí: Caha (hlavní) - Klouda, Zháňal (čároví) Vyloučení: 8:6

Dalším týmem, který vyšel ze svého boje vítězně byl dorost HHK. Utkání s Blanskem rozhodla první třetina.

Od počátku třetiny měli hráči Velkého Meziříčí převahu na ledě. Měli více šancí, ale neproměnili žádnou z nich. To soupeři se podařil jeden z úniků proměnit. Kyprt vystřelil a gólman Kočí sice puk vyrazil, ale ten mu nešťastně přeloboval přes záda do vlastní brány. Odpověď na úvodní gól přišla až ve 14.min, kdy po boji v útočném pásmu vystřelil z pozahráče Pospíšil a vyrovnal tak stav utkání na 1:1. Na počátku 17.min z kruhu vystřelil Pelíšek, a prostřelil tak gólmana Blanska. Následovaly další slibné šance našeho týmu. Ukázkový gól vystřihl Lukáš Konečný, který střelou pod víko využil přesilovou hru ze závěru třetiny.

Od počátku druhé třetiny předváděli hosté lepší hokej než domácí tým. Měli více šancí a gólman Kočí musel vícekrát zasahovat. Ovšem závěr druhé bezbrankové třetiny patřil už opět domácímu týmu.

V závěrečné třetině gól také nepadl. I když domácí tentokrát měli více šancí než soupeř a navázali tak na výkon ze závěru druhé třetiny. Za zmínku snad stojí šarvátka z rohu kluziště, která proběhla na počátku 50.minuty. Hosté si v závěru vybrali ještě oddechový čas, ale hru bez brankaře ani nezkusili. Utkání tedy skončilo 3:1 pro domácí tým HHK.

Autor: Peet1 :: Dne: 01.02.2007 v 22:05:39

01.10.2014, 12:57:31

Dušan Pařil

Dobrý den, škoda, že jste nenapsali o den dříve. 30. záři se uzavíraly soupisky, vaše možné připsání bude možné až v polovině soutěže, cca v půlce prosince. Jakmile byste však např. letos na podzim hráli jihlavský okres, letos již do JAHL zasáhnout nemůžete. Pokud se předběžně chcete s nějakým týmem domluvit, kontaktujte je - viz. kontakty v sekci TÝMY. Dušan Pařil

30.09.2014, 11:04:34

Radek

Dobrý den, s kámošem bychom chtěli začít hrát tuto ligu, ale nemáme tým. Nehledá náhodou ještě nějaký tým 2 hráče? Díky případně za nabídky

30.09.2014, 10:38:28

Dušan Pařil

Dobrý den, nejlépe, když se podíváte na video (odkaz v onom článku), které bylo speciálně k této tématice. Rozhodčí chtějí pískat dle jednotných pravidel, čemuž rozumím, jelikož pískají různé soutěže a měli by v tom lidově řečeno guláš. Zrovna toto pravidlo je citlivé na to, aby ho dostali pod kůži, tedy je třeba. Nicméně se týmy dohodly na klauzuli, že po dvou kolech dojde řídícím orgánem k vyhodnocení tohoto pravidla. Pokud by s tím byly problémy (pro jednoho sudího to bude velmi náročné), můžeme se dohodnout na ukončení. Děkuji

29.09.2014, 20:56:14

Karel

Dobrý den, v článku se píše o použití nových pravidel dle IIHF v JAHLu. Zejména bych se chtěl zeptat na hybridní icingu? Měl jsem za to, že toto nové pravidlo nebude v JAHLu použito! Prosím pane Pařil o upřesnění tohoto ptavidla. Děkuji.

16.07.2014, 17:30:15

Kronoss 5676l@seznam.cz <

Zdravím borci.Mám na prodej výzbroj která byla třikrát použita.Jedná se o značku CCM(ramena,lokty,nohy)rukavice sou (Bauer) a kalhoty též.Cena je 4000 tísíce.Kdo má zájem volejte na 606046446 podám bližší informace.

16.04.2014, 09:30:10

Dušan (LOM)

Hezká práce Luky... Kterak outsider soutěže nakonec vyhrál trofej..:-))

15.04.2014, 15:06:27

LH

27.03.2014, 19:24:46

kamil

Humpolecka gold začinala na urovni jahlu,momentalně se nedodržovanim pravidel dostala skoro na uroven našeho okresu.Doufam,že se to nestane i s jahlem a nebudou se tady prohanět hokejisti kalibru Hodka,Polcara a spol.

27.03.2014, 16:33:35

Karel pipa.karel@seznam.cz <

Chtěl bych se zeptat, za jakou úroveň je považována Humpopecká liga Gold a Silver? Řekl bych že to je na úrovni Jihlavského okresního přeboru, nebo se mýlím?

07.03.2014, 10:18:06

Dušan

Ten jeden semifinálový zápas skutečně z rozpisu byl vyjmut na přání jednoho týmu, soupeř to rovněž kvitoval. Jak uvádí Jirka Šerý, z důvodu jarních prázdnin a rozsáhlé absence hráčů. I když si dovedu představit, že jedna série play off by se mohla odehrát v rámci jednoho týdne, není to reálné z důvodu obsazeností ploch. V této věci dělám já i p. Tobola maximum, aby soutěž v rámci možností probíhala co nejplynuleji. Věřte, že mnohdy to vůbec není snadné (z důvodu x vlivů, jejichž popsání by vydalo na dlouhý článek). V tomto případě jsem paradoxně rád, že k vyjmutí toho termínu došlo, protože je to lepší, než degradovat vrchol soutěže neúčastí většiny hráčů jednoho týmu.

07.03.2014, 00:24:09

Jirka Šerý - pozemáci

Pro pana V.
Určitě než někoho začnu urážet a sprostě nadávat, použil bych rozum a zjistil si informace proč se stalo, že jeden semifinálový zápas zmizel z rozpisu Dukly. Rozhodně za to nemůže p.Tobola a ani nikdo jiný. Za vším jsou jarní prázdniny a naplánované dovolené. Tím se stalo, že Pozemáci nemají gólmana a polovinu mužstva. Z tohoto důvodu jsme požádali o přeložení semifinálového zápasu.
Pokud v sobě máte alespoň trochu cti pane V, tak se veřejně omluvíte všem, které jste ve svém příspěvku sprostě urážel. Možná by stálo zato přestat se schovávat za písmenko a zveřejnit své celé jméno.

07.03.2014, 00:00:23

v v <

Ten Tobola si snad z této soutěže dělá prdel v rámci rozpisu. Do prdele pokud napíše na rozpis , že se hraje semifinále JaHL a najednou to zase zruší..... Kurva nechápu co to Ščerban zaměstnává za blby. Dušane postav se k tomu čelem ať si Tobola uvědomí, že Jahl jsou sice amatéři, ale pořád je to nějaká organizovaná soutěž, která by měla ..... oproti běžným zcela amatérským.....
Nikde jinde na světě mimo Tobolarény se asi nehraje playof s týdenní až dvou týdenní prodlevou. Asi tam nezaměstnávají Tobolu který u toho nepřemýšlí. Asi všichni z Jahl chodíme do práce, tak ať s tím pan Tobola nejebe.

27.02.2014, 07:00:17

Pavel

Jo jo, jak říkáš Martine, jenom s tím rozdílem že jarní prázky jsou jenom jednou ročně a v play off už nesmí nastoupit jinej brankář než je na soupisce a já třeba zrovna chytám a mám zaplacený hory! Tak sory že jsem zkusil dát návrh....

26.02.2014, 16:35:38

Martin

Pavle, to bys pak mohl říct že by se mělo hrát jen v tejdnu, že o víkendu lidi jezdí na chatu nebo někam, nebo zase že by se mělo hrát jen o víkendu protože lidi směnujou a v tejdnu nemůžou,
nic bych neodkládal, prostě pokaždý má někdo něco a když chce tak si to nějak zařídí

25.02.2014, 09:42:36

Dušan

Ahoj, vše je to popsáno v propozicích. Hráč může být registrovaný, ale nesmí v dané sezoně registrovanou soutěž hrát. JAHL se nehraje pod registrací.

24.02.2014, 21:43:51

Dave

Mám otázku.za jakých podmínek se tady ta liga dá hrát?nesmí být hráč někde registrovanej a nebo tady ta liga se také hraje pod registraci?

23.02.2014, 18:23:59

Dušan

Vynechání jednoho týdne je dost problém vzhledem k tomu, že poslední březnový víkend začínají fotbalové soutěže, v nichž hojně nastupují hráči JAHL (např. Kozlov, Puklice a hráči z dalších týmů). Pokud bychom vynechali, kolidovalo by to spoustě hráčům s fotbaly. Semifinále se pokusím v onom prázdninovém týdnů dát na neděli podvečer, když už byste se snad z výletů mohli vrátit..Uvidíme, jak to bude s volnem na ledě. Neslibuji, že to půjde

22.02.2014, 21:03:53

JT Pozemáci jantesar.ji@seznam.cz <

Souhlasím. O jarních prázdninách bude spousta lidí pryč a myslím si, že by tahle větší absence hráčů zásadně a negativně ovlivnila finále celé úspěšné premiérové sezóny.

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace