www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton JASL - quash

Diskuse

03.01.2020, 15:12:28

Karel

Ahoj všem,
předem by se měli všichni uklidnit.
Nevím jak to vypadalo ze stran diváků(Pavel, Milda atd)
Já osobně jsem měl s rozhodčím nějaké vysvětlování, ale na druhou stranu je tam sám a opravdu nemůže vidět všechno. Zlepšení by bylo mít ještě jednoho rozhodčího, ale zvedne to náklady všem nám hráčům! Na druhou stranu v okrese si ho taky platí
Byl to docela dobrý zápas, ale my nedali góly!!!
Díky fanouškům za podporu Jsem rád, že se na nás někdo přijde podívat
Karel Pípa

03.01.2020, 08:12:50

Jiří

Ony už se vedou i statistiky střel..??? Kde je najdu..???

02.01.2020, 09:51:28

Pavel

Tak hoši, že brečíte je pěkné. Nevím, jak by byla chyba v rozhodčím. Dle statistiky BEARS byli vyloučení 4x a ZHOŘ 5x (všechny tresty byly rozděleny mezi 2 hráče). Další podstatné je, že pokud Zhoř z 23 střel nedá gól, tak asi nemůže vyhrát. Celkový poměr střel BEARS-Zhoř 26:23.

01.01.2020, 20:48:26

Michal

No nevím jestli to je brečení na cizím hrobě, ale pokud to píská někdo kdo není psanej v zápise a pak píská co píská tak to už je špatně. A za druhý už jsem viděl plno zápasů co rozhodčí pomáhá určitým mužstvům protože tam mají kamarády tak přece je nepoškodí že by měl pískat rovinu. Tak by se neměli zamyslet týmy, ale jednotlivý rozhodčí. Pak takový rozhodčí( s prominutím hovado) kazí takovou hru jako je hokej.
Jinak Všem také přeji krásný Nový rok 2020.

31.12.2019, 21:44:16

Dalibor

Podle mě tady brečíte na špatným hrobě. Sice jsem tam nebyl ale určitě tady nemá nikdo zapotřebí podplacet rozhodčího - v amatérské lize. Že se rozhodčí občas upiskne, to se prostě stane, jsme jenom lidi. Ale to že zhoř nedala ani gól tak nad tím byste se měli zamyslet radši. Sportu zdar a všechno nejlepší do nového roku všem.

31.12.2019, 10:08:34

Milda

Ano jak říkáš bylo to do očí bijící.
Kdyby to aspoň nedělal tak okatě.
Včera zhořáky slušně potopil a rozhodně si bears body nezaslouží za takovou frašku co rozhodčí předvedl zajímalo by mě co mu dali
Jde vidět že důležité mít kamarády

30.12.2019, 10:47:20

Pavel

Tak to co bylo vidět při včerejším zápase Bears-Zhoř, to se jen tak nevidí!!! Ten rozhodčí co to pískal, nevím jak se jmenuje, protože v zápise je napsaný Jeletz, ale ten to rozhodně nebyl, toho znám. To byla slušná fraška. Alespoň 2 třetiny měli Bears 10-tého hráče. Nevím jestli to mají za potřebí takhle dělat, když jsou první v tabulce(možná taky proto Měli by to hrát pro radost a ne proto, že musí za každou cenu vyhrát! Jestli to tak nebylo, tak pardoon! Ale bohužel to tak vypadalo. Nedivím se, že se Zhoř-áci vztekali!!!

03.12.2019, 14:40:53

Petr Schwarz

POZOR, předem prosím týmy (nevím, koho se bude týkat) o pochopení.
U některých zápasů zbyde pro jednu z dvojice týmů malá kabina 1A ihned za lítačkami.
Věřím, že nebude pro nikoho problém, nebudou chodit reklamační maily atp. a vše zvládneme bez potíží.
Předem děkuji za pochopení.

03.12.2019, 14:23:46

Petr Schwarz

zbývá odehrát ze ZČ:

10 FRESH LINK Bulls:HC Slavoj Bezděkov
10 HC Číchov:Sokol Puklice

11 Black Rockets:HC Warriors
11 HC Slavoj Bezděkov:HC TJ Růžená
11 HC Nížkov:FRESH LINK Bulls
11 HC Dobronín:Mokov
11 Sokol Puklice:BEARS
11 HC Kozlov:HC Blizzard

12 HC Warriors:HC Blizzard
12 HC Číchov:HC Kozlov
12 BEARS:HC Sharks Zhoř
12 Mokov:Sokol Puklice
12 HC TJ Růžená:HC Nížkov
12 Black Rockets:HC Slavoj Bezděkov

13 HC Slavoj Bezděkov:HC Warriors
13 HC Nížkov:Black Rockets
13 HC Dobronín:HC TJ Růžená
13 Sokol Puklice:FRESH LINK Bulls
13 HC Sharks Zhoř:Mokov
13 HC Blizzard:HC Číchov

+ odložené/vyměněné s jinými zápasy

5 FRESH LINK Bulls:BEARS
7 HC Dobronín:HC Kozlov

27.11.2019, 11:17:04

Petr Schwarz

Zdravím všechny,
rozpis zápasů napsat nejde, a to právě z důvodu níže uvedeného.
Ledy jsou organizovány městem, sami neví, jaké přijdou požadavky především z mládežnických kategorií na ledy.

27.11.2019, 10:44:15

Luboš

Ahoj, nešlo by napsat trochu dopředu předběžný rozpis zápasů?
Vím že je to těžké když rozpis ledů dávají ani ne týden do předu...
Díky

24.10.2019, 08:46:28

Petr Schwarz

Pánové, pokud je tato diskuze mimo soutěž, dovolím si něco napsat taky.
Když jsme byli ještě malí kluci, hráli jsme na našem zimáku na otevřené ploše, rolba tam jezdila dvakrát, někdy, když ji nastartovali, i třikrát za den. Nevím, kdo z Vás to ještě pamatuje. Samozřejmě jsme za to taky platili.
Pozor ale, hráli jsme za každého počasí, za deště, když chumelilo a puk nebyl vidět, prostě pořád. A bylo nám to jedno, byli jsme rádi, že můžeme na led.
Dnes mi přijde, že si každý na všechno stěžuje.
Včera jsem byl na HCD s UnL. Hráli podle mně v horších podmínkách, než kolikrát my JAHL. Zatím jsem nezaregistroval, že by chtěl pan Ščerban po městě zpět peníze za pronájem nebo některý z hráčů si stěžoval. Chápu, mají to jako povolání, na druhou stranu, my ne.
Proto buďme rádi za to, že můžeme vůbec někde hrát.
"Těším se" na to, až se to tady zavře, pak budeme jezdit do HUM, PEH, HB a ceny za led budou pro nás dražší, protože budeme počítat nejen cenu ledu, ale i cesty, nemluvím o časech 20:30 a déle...
Buďte soudní a neřešme nesmysly, nikdo nedělá nic schválně, troufám si tvrdit, že 95 % z nás se musí prvně naučit bruslit a pak teprve si můžeme začít stěžovat na všechno kolem.
Bruslit se naučíme i s čelovkou za tmy...

17.10.2019, 13:24:30

Luc2as

Roman Laube párkrát jsem se s tím setkal. Tak hrát se v tom dá jakžtakž. Ale chytat puky bylo doslova utrpení.

16.10.2019, 12:42:23

Roman Laube

Já mám taky jednu perlu sice mimo soutěž třeba jste se s tím taky někdo setkal měli jsme zamluvený led na trénink a po vstupu na led nám pořad svítila jen půlka světel když jsem pak poslal kamaráda na informace s tím co to má znamenat tak po jeho příchodu zpět byly světla už OK ale jemu bylo řečeno že to vymyslel teď nevím už přesně jestli řekl ledař nebo vedoucí ledu že prý nám to stačí tak kde to kur.. jsme

04.10.2019, 21:10:06

Bourys Bourysek@seznam.cz <

, ten otaznik je palec

04.10.2019, 21:08:34

Bourys Bourysek@seznam.cz <

Mary ????????????????????????

03.10.2019, 20:36:24

Mary pavelmary@centrum.cz <

Taky se vyjádřím. Za 1. jako hráč: Pochopitelně si chceš zahrát hokej, vypotit se, sejít se s kámošema, zajít pak na pivko a prostě pohoda. Někdy je to lepší, někdy bohužel horší. Někteří hráči a některé týmy mi připadají, jako kdyby se hrálo pomalu MS v hokeji a né podnikovka. Ano, hrajeme nejnižší soutěž, podnikovou ligu, prales, JAHL, je jedno jak to nazvat. Motivace některých je někdy až zarážející - ale budiž, jen bych rád ale opět připomněl, ráno jdeme skoro všichni do práce, tak se podle toho chovejme. Jinak myslím, že je to dělaný dobře, web, info kolem všeho, nakonec si myslím, že i ten led tady není nejhorší - osobně jezdím hrát i jinam, čili Brod, Třebíč, Telč, Humpolec, nemyslím si, že jsou nějaké extra rozdíly...
2. pohled za rolbaře: věřte, že děláme vše proto, aby led byl kvalitní a prostě dobrej a myslím si, že je. Samozřejmě, když je teplo, kvalita je bohužel horší, respektive je to měkčí, ale nazývat to oraništěm, to mě skoro uráží. Když pomineme technické věci, které jsou dané a jasné viz. níže, tak asi každý ví, že když se hraje mistrovské hokejové utkání, tak po každé třetině (20 minut čistého času) následuje úprava ledové plochy. Tady jak píšu výše, hrajeme podnikovou ligu, jak já říkám, pro žízeň. Nedovedu si představit, že bysme chtěli mít po každé třetině úpravu ledové plochy. Narostly by náklady finanční i časové, ale je to otázka do budoucna. V každém případě by asi pomohla delší pauza mezi úpravou - aby prostě hřiště víc promrzlo, obzvláště, když před tím se hrál nějaký zápas, kdy prostě ledová plocha trpí nejvíc (navíc lidi v hledišti, otevřené vchody atd.) V každém případě, nebude e nelze tolerovat to, že nikdo půjde na ledovou plochu dřív, než je dáno! Každá minutka je znát a argument, že jsou všichni natěšení na utkání je pak samozřejmě kontraproduktivní s tím, že máte oraniště... I tady se to dá vylepšit. Toť můj názor na věc, osobní, jak to vidím já. Prostě si myslím, je tady soutěž, dobrá, organizovaná, v rámci možností fakt dobrá. Nehledejme a neřešme &quot;blbosti&quot; a choďme si v klidu zasportovat, pokecat, no a pak samozřejmě na to zasloužený pivko taky. Zároveň tady píšu za všechny od rolby, když se vám něco nelíbí, přijďte nám to říct a pojďme to řešit hned, díky a čus.

03.10.2019, 18:49:14

Petr

Ahoj, diky za vysvětlení. Ten den byl led opravdu hrozný, ale chápu že venku bylo teplo a letní počasí, které asi normálně na konci září není. Můj příspěvek neměl nikoho urážet, měl jen rozvinout diskuzi o možnostech ligy a třeba napomůže k lepší komunikaci a posílení statusu JAHLu. Možná, přispěje i k namalování modrých čar na malé hale. Děkuji,že jste zareagovali a poslali odpověď s vyjádřením provozovatele. Pro mne jako hráče je důležité vědět, že se vedou jednání a všichni se snaží najít optimální řešení. Diky

03.10.2019, 12:29:02

VH vholub@post.cz <

Odpověď provozovatele HZS na stížnost týkající se kvality ledu:

1) po technické stránce pár dat - teplota ledu v době zápasu JAHL Blizzard - Mokov na velké hale ve 21:00 -4,7°C - 5,0°C teplota v hale 17,3°C a vlhkost 76%
technicky teplota ledu po zápase Juniorů je v normě tam je rozmezí -3 až -6°C, Ale to je technikálie. Rozhodně teplotu ledu nikdo nestahuje, je nastavena na -7,5°C , hystereze 1,5°C a je ovládaná automaticky.
2) Nerad dávám JAHL na hlavní plochu, takže po dohodě s ředitelem soutěže Ing. Petrem Schwarzem jsem na toto přistoupil.
3) Samozřejmě, že jde toto reklamovat ale kdo posoudí, že plocha nevyhovuje.Hráči? Já? Ty? Asi nebudeme mít stejný názor, každý bude hájit svoje. Mohu po zápasech dělat větší prostor ale tím budou začátky ne ve 20:15 ale až 20:45 hod.

Martin Tobola
HC Dukla Jihlava
vedoucí provozu HZS, VS

03.10.2019, 12:16:19

Petr Schwarz

Záložka TV - pracujeme na tom, nebude hotové za hodinu. Až bude funkční, vedoucí týmů dostanou info na emaily.

Konečná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Číchov 13 101:50 36
2. Zhoř 13 82:35 31
3. Fresh-link 13 92:41 30
4. Amatero 13 116:51 27
5. Růžená 13 61:49 24
6. BEARS 13 70:51 24
7. Mokov 13 85:58 23
8. Dobronín 13 58:80 18
9. Blizzard 13 69:97 14
10. Puklice 13 40:89 12
11. Rockets 13 43:71 10
12. SLAVOJ 13 65:84 9
13. Nížkov 13 34:102 9
14. Warriors 13 30:88 6

Sezona byla ukončena.

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace