www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton JASL - quash

Výsledky

sezóna:

část:

tým:

< předchozí
2
Číslo Kolo Datum zápasu VzestupněSestupně Domácí Hosté Výsledek
1 1 16.09.2023 14:30 BEARS HC Warriors 9:3 (3:2, 3:0, 3:1)
2 1 16.09.2023 16:15 HC Bulls Dobronín HC Nížkov 5:0 kon.
3 1 16.09.2023 18:00 HC Amatero Black Rockets 9:1 (5:0, 1:1, 3:0)
4 1 16.09.2023 19:45 FRESH LINK HC Blizzard 10:1 (3:0, 5:1, 2:0)
5 1 17.09.2023 13:30 HC Sharks Zhoř TJ Sokol Puklice 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
6 1 17.09.2023 15:15 Mokov HC SLAVOJ BEZDĚKOV 10:4 (5:2, 5:2, 0:0)
7 1 17.09.2023 20:30 HC Číchov HC TJ Růžená 10:2 (3:0, 4:2, 3:0)
8 2 20.09.2023 20:45 HC Warriors HC TJ Růžená 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)
9 2 23.09.2023 20:15 HC SLAVOJ BEZDĚKOV HC Číchov 7:11 (4:0, 1:4, 2:7)
10 2 27.09.2023 20:45 TJ Sokol Puklice Mokov 1:7 (1:1, 0:3, 0:3)
11 2 28.09.2023 20:30 HC Blizzard HC Sharks Zhoř 7:6 s.n. (1:0, 3:2, 2:4)
12 2 29.09.2023 20:00 Black Rockets FRESH LINK 1:5 (1:2, 0:3, 0:0)
13 2 01.10.2023 15:00 HC Nížkov HC Amatero 2:10 (1:2, 1:3, 0:5)
14 2 01.10.2023 20:00 BEARS HC Bulls Dobronín 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
16 3 06.10.2023 21:15 HC Amatero BEARS 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
17 3 11.10.2023 20:45 FRESH LINK HC Nížkov 13:2 (3:1, 3:0, 7:1)
18 3 13.10.2023 21:15 HC Sharks Zhoř Black Rockets 12:0 (4:0, 5:0, 3:0)
19 3 15.10.2023 20:30 Mokov HC Blizzard 13:2 (5:0, 3:1, 5:1)
15 3 18.10.2023 20:45 HC Bulls Dobronín HC Warriors 6:2 (1:1, 1:1, 4:0)
20 3 20.10.2023 21:15 HC Číchov TJ Sokol Puklice 8:3 (0:1, 6:2, 2:0)
21 3 21.10.2023 21:15 HC TJ Růžená HC SLAVOJ BEZDĚKOV 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
24 4 22.10.2023 19:45 HC Blizzard HC Číchov 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)
22 4 25.10.2023 20:45 HC Warriors HC SLAVOJ BEZDĚKOV 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
23 4 28.10.2023 18:15 TJ Sokol Puklice HC TJ Růžená 3:10 (1:6, 1:3, 1:1)
25 4 29.10.2023 19:45 Black Rockets Mokov 5:6 s.n. (2:4, 2:1, 1:0)
26 4 01.11.2023 20:45 HC Nížkov HC Sharks Zhoř 2:13 (1:6, 1:4, 0:3)
27 4 03.11.2023 21:15 BEARS FRESH LINK 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
28 4 05.11.2023 13:30 HC Bulls Dobronín HC Amatero 1:18 (0:9, 1:4, 0:5)
32 5 05.11.2023 15:15 Mokov HC Nížkov 10:1 (1:0, 6:1, 3:0)
33 5 05.11.2023 20:30 HC Číchov Black Rockets 7:5 (2:2, 2:2, 3:1)
31 5 08.11.2023 20:45 HC Sharks Zhoř BEARS 7:1 (5:0, 0:1, 2:0)
30 5 10.11.2023 21:15 FRESH LINK HC Bulls Dobronín 11:3 (3:1, 5:0, 3:2)
34 5 12.11.2023 13:30 HC TJ Růžená HC Blizzard 7:4 (2:0, 4:1, 1:3)
35 5 12.11.2023 15:15 HC SLAVOJ BEZDĚKOV TJ Sokol Puklice 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
29 5 12.11.2023 20:30 HC Amatero HC Warriors 13:0 (4:0, 5:0, 4:0)
37 6 15.11.2023 20:45 HC Blizzard HC SLAVOJ BEZDĚKOV 13:7 (4:4, 4:2, 5:1)
36 6 17.11.2023 21:15 HC Warriors TJ Sokol Puklice 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
38 6 18.11.2023 16:45 Black Rockets HC TJ Růžená 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
39 6 18.11.2023 20:15 HC Nížkov HC Číchov 2:8 (0:3, 1:1, 1:4)
40 6 19.11.2023 13:45 BEARS Mokov 6:5 (3:2, 1:1, 2:2)
41 6 19.11.2023 20:15 HC Bulls Dobronín HC Sharks Zhoř 4:8 (1:2, 2:3, 1:3)
42 6 22.11.2023 20:45 HC Amatero FRESH LINK 3:6 (1:4, 1:1, 1:1)
45 7 24.11.2023 21:15 Mokov HC Bulls Dobronín 7:4 (4:2, 2:1, 1:1)
44 7 29.11.2023 20:45 HC Sharks Zhoř HC Amatero 4:8 (2:3, 1:3, 1:2)
43 7 01.12.2023 21:15 FRESH LINK HC Warriors 4:6 (0:1, 2:0, 2:5)
46 7 02.12.2023 21:00 HC Číchov BEARS 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
47 7 03.12.2023 13:00 HC TJ Růžená HC Nížkov 7:2 (1:0, 0:2, 6:0)
49 7 03.12.2023 16:30 TJ Sokol Puklice HC Blizzard 1:7 (1:1, 0:2, 0:4)
48 7 03.12.2023 19:30 HC SLAVOJ BEZDĚKOV Black Rockets 7:6 (3:1, 2:1, 2:4)
50 0 08.12.2023 20:45 HC Warriors HC Blizzard 4:7 (1:2, 2:4, 1:1)
53 0 10.12.2023 20:15 BEARS HC TJ Růžená 4:6 (0:2, 1:4, 3:0)
51 8 13.12.2023 20:45 Black Rockets TJ Sokol Puklice 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
52 8 15.12.2023 20:30 HC Nížkov HC SLAVOJ BEZDĚKOV 0:15 (0:4, 0:5, 0:6)
55 8 20.12.2023 20:45 HC Amatero Mokov 9:3 (2:0, 2:2, 5:1)
54 8 23.12.2023 16:15 HC Bulls Dobronín HC Číchov 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)
56 8 27.12.2023 20:15 FRESH LINK HC Sharks Zhoř 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
59 9 29.12.2023 20:45 HC Číchov HC Amatero 7:6 (3:4, 1:1, 3:1)
57 9 03.01.2024 20:45 HC Sharks Zhoř HC Warriors 6:3 (3:2, 2:1, 1:0)
58 9 05.01.2024 20:30 Mokov FRESH LINK 3:7 (0:2, 2:3, 1:2)
60 9 06.01.2024 20:45 HC TJ Růžená HC Bulls Dobronín 5:0 kon.
61 9 07.01.2024 20:15 HC SLAVOJ BEZDĚKOV BEARS 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
62 9 10.01.2024 20:45 TJ Sokol Puklice HC Nížkov 9:6 (5:1, 2:2, 2:3)
63 9 12.01.2024 20:00 HC Blizzard Black Rockets 4:6 (3:3, 0:2, 1:1)
66 10 13.01.2024 20:45 BEARS TJ Sokol Puklice 10:5 (4:2, 4:3, 2:0)
65 10 14.01.2024 20:30 HC Nížkov HC Blizzard 7:4 (3:1, 4:2, 0:1)
67 10 17.01.2024 21:00 HC Bulls Dobronín HC SLAVOJ BEZDĚKOV 6:10 (2:4, 1:4, 3:2)
68 10 19.01.2024 20:30 HC Amatero HC TJ Růžená 7:5 (1:1, 3:2, 3:2)
64 10 20.01.2024 16:45 HC Warriors Black Rockets 2:10 (1:2, 1:3, 0:5)
69 10 20.01.2024 20:15 FRESH LINK HC Číchov 5:11 (2:5, 1:2, 2:4)
70 10 24.01.2024 20:45 HC Sharks Zhoř Mokov 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
73 11 26.01.2024 20:45 HC TJ Růžená FRESH LINK 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
71 11 27.01.2024 15:45 Mokov HC Warriors 11:1 (6:0, 2:0, 3:1)
75 11 27.01.2024 19:00 TJ Sokol Puklice HC Bulls Dobronín 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
74 11 28.01.2024 18:30 HC SLAVOJ BEZDĚKOV HC Amatero 3:11 (2:1, 0:6, 1:4)
76 11 31.01.2024 21:00 HC Blizzard BEARS 5:12 (1:5, 3:3, 1:4)
< předchozí
2

Průběžná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Číchov 12 92:48 33
2. Zhoř 13 82:35 31
3. Amatero 12 109:42 27
4. Fresh-link 12 78:39 27
5. BEARS 12 67:46 24
6. Růžená 12 57:44 24
7. Mokov 12 80:54 20
8. Dobronín 12 52:78 15
9. Puklice 12 38:75 12
10. Blizzard 12 60:90 11
11. Rockets 12 41:65 10
12. SLAVOJ 13 65:84 9
13. Warriors 12 28:79 6
14. Nížkov 12 29:99 6

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace