www.sportjihlava.cz: JHL - hokej JAHL - hokej JABL - badminton PABL - badminton JASL - quash

Diskuse

02.11.2017, 16:55:24

Martin

Zdar Šwáro,
Jo, dík a v poho. Neznám okolnosti, sem nováček v Jahl.
V neděli si tě podám v šatně osobně, páč my dva sme spoluhráči .
Ani to sem netušil, že šéfuješ Jahlu ;-)
Tož organizátorům Jahlu 3x ZDAR!

02.11.2017, 12:59:12

Petr Schwarz

Čau Martine, až budeme mít HZS nebo jednu plochu sami pro sebe a nebudeme závislí na HCD a mládežnických soutěžích, budeš mít rozpis klidně na rok předem. Všichni dobře víme, že tato situace NIKDY nenastane, proto se musíme spokojit s tím, co je.

31.10.2017, 20:27:32

Martin

Zdar Chlapi,
bylo by faj vědět rozpisy matchů aspoň 2-3 týdny dopředu.
Organizátoři, pilní to tvoři, kdo si zapitvoří a rozpisy vytvoří ???
Dík a sportu zdar :-)

02.10.2017, 08:31:27

Šwára schwarz.71@seznam.cz <

Ahoj, datum narození a fotka jsou osobní údaje, které nesmí být zveřejňovány. Při prvotním rozhodování o registracích jsme čelili problému právě s ochranou osobních údajů, protože hrajeme pod hlavičkou JUS. Z tohoto důvodu je provedeno tak, že na fotky svého týmu vidí pod svým účtem vedoucí, na ostatní týmy mají náhled pouze rozhodčí, časoměřiči a vedení, aby bylo možné při konfrontaci po 2 třetině řešit na místě. V ostatních případech řeší vedení soutěže. Pokud ale máš za sebe na někoho podezření, prosím, pošli nám na email.

26.09.2017, 10:40:48

Franta

Ahoj,
šlo by, aby v soupiskách bylo vidět alespoň datum narození? Jak máme analyzovat &quot;černochy&quot;, když vidíme v soupisce jen jméno!!! V jiných amatérských ligách jsou fotky s datumem narození. Tak proč ne u nás!!!

03.08.2017, 06:48:46

Roman

Zdar chlapy byl by nějaký golman na sobotu
V 7vecer?

02.06.2017, 15:27:35

Roman

Zdar chlapi příjmu do týmu hc warriors pár hráčů pište SMS na 733660257

27.03.2017, 08:41:14

Tomáš Janeček

Chtěl bych poděkovat všem klukům z Fresh-linku za fantastický obrat v sobotním finále , který skončil celkovým vitězstvím v soutěži po té, co Leoš Chvátal nekompromisním nájezdem rozhodl. Dál děkuji organizátorům soutěže a samozřejmě i soupeři z finále Číchovu za absolutní Fair-play hru , kterou ve všech třech zápasech předvedli. Hráli hokej a za to jim patří velké díky.
Tomáš -Fresh

20.03.2017, 14:52:02

chváty

oprava nevešli

20.03.2017, 12:42:21

Chváty chvatalleos@seznam.cz <

Ahoj Dušane, nevím kdo rozhoduje a nerozhoduje o tom, kde se uskuteční finálové utkání JAHL. Ale myslím si, že by se konečné utkání mělo odehrát na velké hale. za prvé už všechna družstva mimo A týmu své soutěže mají odehraný a za další vzhledem k počtu lidí, kteří se přišli podívat na včerejší druhý finálový zápas, tak si myslím že by seč ani do malé haly nevešly.Nestálo by se nad tím zamyslet?

16.03.2017, 11:38:40

Petr Schwarz

Zdravím všechny,
majitel Total Hockey Sport se rozhodl odměnit jednoho hráče, který u něj v sezóně zakoupil jakoukoli věc, tzn. nezávisle na výši útraty, a to poukazem na nákup jakéhokoli zboží.
Výherce bude vylosován z kartiček, které jsme na začátku roku rozdávali. Podmínkou je tedy nejpozději do konce příštího týdne 24.3.2017 doručit svojí kartu přímo do obchodu, aby jste byli zařazeni do slosování.

12.03.2017, 23:19:02

Karel

Ahoj všem,
řekl bych, máme tu naši JAHL docela dobře vychytanou a že to funguje dost dobře.
Všem co se o to starají patří velké díky a obdiv už jen pro to kolik času a nervů s tím mají,
Chtěl bych reagovat na možnost zániku okresního přeboru!!! Doufejme všichni, že se to nestane! Myslím, že by to dokonale zničilo kouzlo amatérské ligy
Dovedete si představit jak by to vypadalo? Raději o tom ani nemluvit! Je velká škoda, když dukla každý rok vyprodukuje tolik hráčů, kteří se neuchytí víš, nebo ukončí kariéru, že nejdou hrát alespoň ten okresní přebor. Dle mého názoru by tady mělo být alespoň 10-15 týmů v okresním přeboru!!! Kde ty hráči jsou? Proč nehrajou? Pokud se budou hráči z okresního přeboru tlačit do naší amatérské, tak to nevidím dobře

08.03.2017, 11:50:30

Petr Schwarz

K podnětům a dohadům níže...

Na příští rok budu navrhovat změnu pravidel soutěže, a to:

1) změna hrací doby z 3x17 na 3x15 minut čistého času
2) rezervace ledové plochy na zápasy 90 min.
3) rezervace ledové plochy na zápasy play-off 105 min.
3) hrací systém play-off na 2 vítězné zápasy (současné finále)
4) oprávněnost startu hráče, navýšit věk starší 45 let
5) zavedení registrací

Ad. bod 4) - vede mě k tomu přibývající počet týmů ze vzdálenějších okresů, možný zánik okresního přeboru v příštím roce, zachování regulérnosti amatérské soutěže.

08.03.2017, 11:39:58

Petr Schwarz

Pro Fresh-Link a Maryho za tým BEARS

Pánové, díky za super dva zápasy, semifinále vyhrál zaslouženě lepší tým, hrál se vyrovnaný duel a především hokej.

Co jste předvedli s dohráním druhého zápasu, kdy vypršel čas ledu, Vy sami jste chtěli dohrát, aniž by jste museli, a to proto, aby bylo spravedlivé a regulérní, navíc nám nabídli platbu na půl za led navíc, který jsme přečerpali, za to Vám patří VELIKÉ uznání a obdiv.

Vedli jste po vypršení času o 3 góly, za minutu jeden dostali, v tu chvíli zbývali cca 2,5 minuty do konce, přičemž, pokud by jste dostali další gól, byly by nájezdy. Dohráli jste, nechali nás prohrát regulérně, Vás vyhrát se CTÍ.

Takové FAIR PLAY jednání jsem už dlouho neviděl, znovu píšu, VELIKÉ UZNÁNÍ A OBDIV. Bohužel nemůžu ovlivnit udělování ceny za FAIR PLAY, je udělována za trestné minuty, u BEARS jste ji ale tento rok vyhráli Vy. Víťovi navrhnu pro tento čin udělat výjimku a cenu udělit Vám, jestli ale dopadne, to slíbit nemůžu, pravidla jsou dané předem.

Samozřejmě nechci a NESMÍM zapomenout na Maryho, kterému TAKTÉŽ patří VELKÉ DÍKY za to, že prodloužení ledu umožnil, podotýkám, aniž by měl povinnost za stavu, kdy vlastně podle nařízení nesměl.

MARY, Fresh linku, díky...

Tyto skutky mě vedou k přesvědčení, že soutěž můžeme dělat dobře v duchu a s cílem, který si myslím, všichni chceme. Tj. zahrát si hokej, regulérně soutěžit, s pokorou a uznáním poznat vítěze, a to nejen mezi mantinely.

08.03.2017, 07:50:33

Dušan Pařil

Pro Tomka: Že si někdo zapálil a zimák skočil do nouzového režimu, jsem slyšel, ale nevěděl jsem, že se hrál zrovna zápas JAHL Řešil to někdo od vás s někým z vedení soutěže následně? Mohlo se s tím něco dát udělat.
No, k tomu zhasnutí.. Co ti na to mám říct.. Je to do jisté míry o citu pro hru kompetentních osob a vzájemné komunikaci. Když bude zbývat 40 sec čistého času a někdo pojede na kasu nebo bude mačkat soupeře při snaze o vyrovnání, tak nezhasnu.
Ze své zkušenosti vím, že když se hra zbytečně nekouskuje, nelelkuje, začne se včas, tak není problém 3x17 stíhat a ještě čas zbyde. Rád si zaplatím za hraní hokeje, nějaké prostoje nebo pokřikování mě nebaví. To můžu dělat mimo led a zadarmo.
Tak hodně štěstí a málo prostojů v boji o titul, máte k tomu v nováčkovské sezoně slušně našlápnuto. Mimochodem, každý z předchozích ročníků vyhrál nový tým Ale už neobhájil

07.03.2017, 21:18:43

Tomek

Zdar hokejisti,vidím že nějakou odezvu muj dotaz měl.Předně nešlo o to v žádném případě poškodit Ruženou i když si to tak někdo vysvětlil.My rádi každý zápas dohrajeme až do konce.Ale v sezoně se nám 2krát stalo že jsme nedohráli kvuli konci času.V jednom případě jsme dostali gol po zhasnuti světel,gol byl uznán a my přišli o vítězství,ve druhém případě jsme ze 3 třetiny odehráli 3 minuty kvuli tomu že si nějakej frajer zapálil cigáro na zimáku a náhrada ledu žádná a nikdo nic neřeší.Potom se nám nemuže nikdo divit že chceme ukončit zápas když skončil čas.

07.03.2017, 20:03:31

Dušan Pařil

Čau Mary, předně jsem rád, že to funguje. Přesně to jsem chtěl. Těžko pro mě slyšet lepší pochvalu.

07.03.2017, 16:51:19

Mary - SLAVOJ

Ahoj, sice jsem si dávno řekl, že sem do diskuze už nebudu psát, ale nyní musím prostě reagovat..
Dušane, tvá odpověď na ten hrací čas a celkově, mne naprosto znepokojila. Uvedený dotaz, zněl jasně, kde se stala chyba? A ty si tam odpověděl naprosté bláboly. Moc dobře víš, že téhle soutěži říkám PAHL, vždycky to písmeno &quot;P&quot; bylo myšleno jako PRALESní liga, nikoliv Pařilova, ale ty si pořád něco vymýšlíš a upravuješ dle svého &quot;citlivého&quot; myšlení. Tady není co vymýšlet, kurník šopa! Stokrát jsem ti říkal a vytýkal, že nastavený hrací systém 3x17 minut je špatný. Skoro pokaždé je to na knop. Proč to není jako v Okresním přeboru, tzn. 3x15 minut? Vždyť pokaždé když tobě a tvému týmu zbyla nějaká minutka, tak sis pěkně střílel na branku - proč ne, když máš přeci led zaplacený - v pořádku.. Zatím co třeba my ostatní chvátáme na zasloužené pivko, nebo třeba domů za ženou Je úplně jedno, zda-li je zápas v rozpisu ledu jako poslední, čili že po něm končí provoz, nebo ne. Když je kolikrát hodně nabitý program na zimáku, tak jediná možná chvíle, kdy si trošku opravíš led, zaliješ ho, nebo si ho prostě nějak jinak opečováváš je, milý Dušane, večer po konci celého programu, neboli rozpisu ledu. Ten je &quot;svatý&quot; jak pro zaměstnance, tak i pro návštěvníky zimního stadionu. Neděj prosím zmatky a bordel v tomto rozpisu. Každá minuta čistého času nerovná se tomu reálnému a navíc, pak se ještě podávají ruce atd., takže kolikrát musíš s úpravou ledu hodně chvátat a poslední věcí v tomto směru je, že led chceme mít všichni kvalitní. Takhle je to u nás dané a musí se to dodržovat. Všichni zástupci klubů to ze schůzí ví, stejně jako i rozhodčí. To že se v určitých chvílích zápasy protahují a schválně zdržují, od toho tam jsou právě rozhodčí, kteří musí urychlit střídání a pokud je jimi např. střídání ukončeno, tak ať hodí buly a je to. No a různé diskuze apodbné věci, si také všichni mohou vyřídit až po zápase. Vedení soutěže musí mít &quot;koule&quot; tohle dodržovat a rozhodčí to řídit, jak jednoduché . Nebaví mě, jako rolbaře ve službě, neustále být za toho &quot;zlého&quot; co pořád něco má, někoho vyhazuje z ledu, zhasíná atd. To je úplně zbytečné...
Závěrem bych ještě rád uvedl, že dle mého názoru, se v naší soutěži udělalo spoustu výborné práce.Velmi dobře a kvalitně funguje spolupráce s JUS Jihlava a Víťou Holubem, protože například on přišel s myšlenkou elektronických zápisů a dotáhl to všechno do zdárného konce a funguje to opravdu skvěle. Pochvalu si zaslouží i Šwára, jednak sehnal partnera pro ligu a hlavně se už nějaký čas stará o termíny zápasů a dělá to také velmi dobře. Nezlob se na mě, že to říkám, ale například tyhle dva uvedení pánové mají ty &quot;koule&quot; a můžou tuhle soutěž řídit, u tebe už bohužel trošku pochybuju a především letošní sezonu si z mého pohledu hodně vypustil ve všech směrech. Asi všechno, zdarec všem, Pavel Mareček - SLAVOJ FOREVER

07.03.2017, 11:00:28

Petr Schwarz

Pro semifinalisty rozpis finálové zápasy:

1) PA 17.3.2017 ve 20:15 hala II.
2) NE 19.3.2017 v 17:30 hala I.
3) pravděpodobně SO 25.3.2017

06.03.2017, 20:17:38

patrik

Já nemám důvod brečet.

Konečná tabulka ZČ

P Tým Z S B
1. Číchov 13 101:50 36
2. Zhoř 13 82:35 31
3. Fresh-link 13 92:41 30
4. Amatero 13 116:51 27
5. Růžená 13 61:49 24
6. BEARS 13 70:51 24
7. Mokov 13 85:58 23
8. Dobronín 13 58:80 18
9. Blizzard 13 69:97 14
10. Puklice 13 40:89 12
11. Rockets 13 43:71 10
12. SLAVOJ 13 65:84 9
13. Nížkov 13 34:102 9
14. Warriors 13 30:88 6

Sezona byla ukončena.

kompletní tabulka

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Nový účet (registrace)

Zapomenuté heslo

Partneři JAHL

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace